Herní fórum | FPScore | Český Quake 3
http://www.forum.fpscore.cz/

Problémy s Q3 enginem a jinými programi...
http://www.forum.fpscore.cz/viewtopic.php?f=81&t=615
Stránka 1 z 1

Autor:  Dermax [ pát 19. říj 2012 12:01:50 ]
Předmět příspěvku:  Problémy s Q3 enginem a jinými programi...

Mám malý problém, nemůžu spustit nic na Q3 enginu ( po spuštění fullscreen jde do modrý smrti místo do hlavního menu hry) jako tady FPScore, ale i Openarenu všechno a ostatní co mám soubory v .pk3 .pk2 nebo .pk4, příčinou toho je pravděpodobně špatná kompatibilita s novým grafickým ovladačem ( Catalyst Control Center pro ATI Radeon HD ). Můj možná mylný dojem spočívá v tom, že se to začalo stávat až když jsem dal do PC novou grafickou kartu a aktualizoval ovladač na ní, ale před tím aktualizováním mi takhle padalo jen máloco, takže vás žádám o radu: "JAK KURVA OPRAVIT TUHLE NAPROSTOU CHUJOVITOU CHYBU?" :egg:

Autor:  Forest [ pát 19. říj 2012 13:36:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: Problémy s Q3 enginem a jinými programi...

1. Pokud máš Windows 7, Vista tak Catalysty odinstaluj. Poté zajdi do správce zařízení a obnov seznam hardwaru. Poté by systém měl automaticky nainstalovat ovladač, který by měl fungovat.

2. Pokud máš Windows XP, nebo předchozí návod nepomůže, tak odinstaluj stávající ovladač. Ověř si, jakou máš grafickou kartu a stáhni znova Catalysty z webu AMD.

3. Na mém starém PC jsem měl podobný problém. Úplně jsem odstranil veškerý software a ovladače od AMD (včetně Catalystu), restartoval jsem PC a začalo mi to fungovat.

4. Použij Linux :big-smile:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/